Projekty: Siła zespołu – siła sukcesu!

poniedziałek, 18 czerwca 2018
Projekty: Siła zespołu – siła sukcesu!

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza bibliotekarzy na szkolenie "Od grupy do zespołu" 28 czerwca br. o godz. 9.00 prowadzone przez Magdalenę Miller, kulturoznawcę, uczestniczkę liderskiego programu Labib oraz Szkoły Liderów, wieloletnią dyrektor MBP w Gorlicach.

Szkolenie dotyczyć będzie diagnozy, budowania zespołu, komunikacji, ról grupowych oraz integracji zespołu. Uczestnicy wspólnych działań doświadczą w jaki sposób oraz za pomocą jakich narzędzi zbudować spójny zespół zadaniowy. Poszerzą swoje kompetencje komunikacyjne oraz interpersonalne. Przekonają się o wartości pracy w grupie oraz istocie wzajemnej komunikacji w realizacji wspólnych zadań.

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu „Biblio-potrzebni!”, realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Internetowa Telewizja Południe, Fakty Jasielskie, Obiektyw Jasielski, Gazeta Codzienna Nowiny, Tygodnik regionalny Nowe Podkarpacie oraz portale internetowe: terazjaslo.pl, twojejaslo.pl, wirtualnejaslo.pl, jaslonet.pl.

Współorganizatorzy projektu: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle, Biblioteka Publiczna w Szynwałdzie, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy, Gminna Biblioteka Publiczna w Boguchwale.