Psikusy i strachy z MAKAMZĄ

środa, 31 października 2012
Psikusy i strachy z MAKAMZĄ

Nietoperze, strachy, wiedźmy i pająki były motywem przewodnim spotkania zorganizowanego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jaśle przez nieformalną grupę młodzieży MAKAMZA działającą w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

31 października młodzież z grupy MAKAMZA odwiedziła wychowanków SOSW, by wspólnie przekonać się, że gacki, wampiry i czarownice nie są wcale takie straszne. W zabawnych konkurencjach, takich jak przejście przez bagno, kalambury z dyniami, cukierkami i psikusami, przerażające balonowe portrety, pojawiały się zarówno haloweenowe, jak i nasze rodzime duchy i strachy. Młodzieży uczestniczącej w spotkaniu udało się jednak wszystkie je pokonać, a nawet zaprzyjaźnić się z nimi we wspólnej zabawie. Po raz kolejny młodzież skupiona wokół Biblioteki oraz wychowankowie Ośrodka pokazali, że wspólne działanie przynosi wiele radości i dobrych emocji.