Akcje: Puchatkowe urodziny w przedszkolu w ZSM nr 5 w Jaśle

poniedziałek, 14 października 2013
Akcje: Puchatkowe urodziny w przedszkolu  w ZSM nr 5 w Jaśle

14 października 2013 r. minęła 87. rocznica wydania książki o przygodach „Kubusia Puchatka” A.A. Milne’a .Z tej okazji w dwóch oddziałach przedszkolnych w ZSM nr 5 w Jaśle odbyły się Puchatkowe urodziny.

Okazało się, że dzieci dobrze znają Puchatka-jubilata – na pytania Gdzie mieszkał Kubuś i jego przyjaciele? Kto jest znany ze swojej brykającej natury? Jak ma na imię najbliższy przyjaciel Puchatka? – odpowiadały bezbłędnie!

Przedszkolaki odśpiewały Misiowi o Małym Rozumku gromkie „Sto lat”, złożyły jubilatowi życzenia i przekazały urodzinowe laurki. Nie zabrakło także głośnego czytania fragmentu książki o Kubusiu Puchatku. Pod przewodnictwem bibliotekarki z Filii nr 1 MBP w Jaśle przedszkolaki odkrywały jakie książki z serii o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach można znaleźć w Bibliotece.
Na Pucharkowych urodzinach była również okazja do tańców, zabaw i skosztowania słodkiego „co nieco”.