Facebook
A A A

Wakacyjne bibliowtorki z Pippi

czwartek, 02 lipca 2020

W tym roku obchodzimy 75. urodziny Pippi. Z tej okazji Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na Wakacyjne bibliowtorki online z Pippi.

Ta niezwykła rudowłosa dziewczynka będzie bohaterką naszych wakacyjnych spotkań. Przypomnimy sobie jej przygody, poznamy bliżej jej przyjaciół dzięki interaktywnym grom. Pomimo, że każdy w swoim domu, wspólnie wykonamy prace-upominki dla Pippi. W końcu każdy na urodziny chciałby otrzymać oryginalny prezent. Dlatego liczymy na Was! Wierzymy, że nie zawiedziecie Pippi i stworzycie dla niej niepowtarzalne i fantastyczne podarunki.

Nasze bibliowtorki z Pippi pomogą Wam także przygotować się  i zaczerpnąć inspiracje do  konkursu "75. Urodziny, czyli Lato z Pippi", przygotowanego przez Wydawnictwo Jung-Off-Ska, którego jesteśmy ambasadorem. Szczegóły na naszej stronie lub na stronie organizatora Konkursu http://jungoffska.pl/konkurs

Zapraszamy do wspólnej zabawy na Facebooku Biblioteki we wtorki  7 i 21 lipca oraz 4 i 18 sierpnia 2020 o godzinie 12.00. Tam znajdziecie szczegóły zadań do wykonania. Dla najbardziej aktywnych przewidujemy drobne upominki.