Warsztaty modelarskie w Bibliotece Głównej

piątek, 24 lutego 2023
Warsztaty modelarskie w Bibliotece Głównej

W  lutym 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle kontynuowaliśmy warsztaty modelarskie. Tym razem na stołach wylądowały modele pojazdów pancernych z okresu II wojny światowej w skali 1:72. Uczestnicy zajęć zapoznali się z metodami malowania modeli za pomocą pędzla i aerografu oraz z cyklem komiksów pt. „Wojenna odyseja Antka Srebrnego”, w których w sposób humorystyczny opisane są ważne wydarzenia z okresu międzywojennego.

Na kolejne spotkania zapraszamy już w marcu w każdy czwartek o godzinie 14:00.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International / Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.