Akcje: Wypożyczanie e-czytników

,
Akcje: Wypożyczanie e-czytników

Setki książek w jednym miejscu, komfort czytania i technologia przyjazna ekologii. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do skorzystania z nowej usługi – wypożyczania e-czytników, które umożliwiają lekturę publikacji w formie elektronicznej. E-czytniki można wypożyczać w Wypożyczalni dla Dorosłych, ul. Kołłątaja 1.

E-czytniki to urządzenia cyfrowe, które umożliwiają m.in.: czytanie książek elektronicznych, e-gazet czy odsłuchiwanie audiobooków. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla miłośników tradycyjnej książki, jak i dla fanów nowości technologicznych. E-czytniki, które wypożyczysz w Bibliotece są bliskie tradycyjnej książce – działają na e-papierze, dzięki któremu ekran czytnika wygląda, jak strona papierowej książki. Technologia e-papieru sprawia, że mogą być używane w pełnym słońcu, nie męczą wzroku i zapewniają komfort czytania, a długi czas pracy baterii sprawia, że z powodzeniem nadają się wielogodzinnej lektury.
W ofercie czytników MBP Jasło znajdziesz lektury, literaturę piękną i audiobooki a lista książek będzie aktualizowana na bieżąco.

Bogaty wybór książek w jednym miejscu. Przyjdź do Biblioteki i spróbuj!

Dokumenty do pobrania:

Więcej informacji: