Facebook
A A A

Strona internetowa MBP w II etapie konkursu Polski Internet!

środa, 07 - piątek, 30 listopada 2012

Z radością informujemy, że strona internetowa Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle przeszła do drugiego etapu konkursu Polski Internet na najlepsze strony internetowe w 2012 r. Zostaliśmy wyróżnieni zarówno przez Kapitułę Konkursu jak też w głosowaniu Internautów a nasz serwis znalazł się wśród pięciu najlepszych stron internetowych. Z tej okazji chcemy serdecznie podziękować wszystkim naszym czytelnikom i sympatykom, których głosy zadecydowały o naszym sukcesie. Jednocześnie informujemy, że rozpoczął się drugi etap konkursu i mamy nadzieję, że wesprzecie nas Państwo także w tym głosowaniu.

Aby oddać głos na naszą stronę internetową należy wejść na stronę konkursu www.polskiinternet.org.pl i wybrać kategorię Kultura i Sztuka. Rozrywka, następnie odnaleźć stronę mbp.jaslo.pl i kliknąć oddaj swój głos. Głosować można codziennie, oddając jeden głos z jednego adresu e-mail. Przejdź do strony głosowania:

http://polskiinternet.org.pl/glosowanieII_wyswietlanie_kategorie.php

Dodatkowo Internauci mogą oddać głos na jedną stronę spośród wszystkich stron nominowanych we wszystkich kategoriach. Otrzyma ona tytuł "Najlepsza Strona Internetowa 2012" wybrana  przez Internautów. Szczegóły znajdują się na stronie www.polskiinternet.org.pl .

Konkurs trwa do 30 listopada. Będziemy wdzięczni za codzienne głosowanie!