Facebook ikonka prawy margines

Sukcesy 2012

 • Biblioteka nagrodzona przez Państwową Straż Pożarną
  16 października 2012
  W 2012 r. mija 20 lat istnienia Państwowej Straży Pożarnej jako zawodowej formacji przeznaczonej do walki z pożarami, klęskami żywiołowymi i innymi miejscowymi zagrożeniami. Ta rocznica okazała się świętem także dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.
 • Nagroda specjalna - Tydzień Bibliotek 2012
  04 października 2012
  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle otrzymała nagrodę specjalną w konkursie na najlepiej zorganizowany Tydzień Bibliotek 2012 – Biblioteka ciągle w grze!
 • Nagroda specjalna dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle
  05 września 2012
  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle znalazła się w gronie bibliotek, które otrzymały specjalne nagrody jubileuszowe z okazji 95.lecia Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, w konkursie na najlepszy program Tygodnia Bibliotek.
 • MBP w Jaśle w gronie ośmiu najaktywniejszych bibliotek w Polsce!
  10 - 19 maja 2012
  Podczas konferencji inaugurującej III Warszawskie Targi Książki odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu Mistrz Promocji Czytelnictwa 2011 organizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. MBP w Jaśle po raz kolejny otrzymała wyróżnienie za podtrzymywanie wysokiego poziomu imprez służących promocji książki i czytelnictwa, kreatywność w pozyskiwaniu użytkowników i ich edukacji kulturalnej.
 • Nagroda główna Superstatuetka Fundacji ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom
  Nagroda główna Superstatuetka Fundacji "ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom" za najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną "Cała Polska czyta dzieciom" w roku szkolnym 2010/2011.