Facebook ikonka prawy margines

Sukcesy 2023

 • Okamgnienie – wrażliwi na czytanie!
  22 maja 2023

  Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację działań promujących czytelnictwo, a także wzmacniających rolę biblioteki jako jednego z ważnych ośrodków lokalnego życia kulturalnego. Nasz projekt znalazł się w pierwszej dwudziestce na ponad 780 złożonych wniosków.

 • XVII konkurs modelarski Ogniwko Dębica 2023
  27 marca 2023

  W dniach 24-26 marca 2023 r. w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy odbył się XVII Konkurs Modeli Redukcyjnych „Ogniwko 2023”. Uczestnicy warsztatów modelarskich prowadzonych przez Pawła Janasa zorganizowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle zadebiutowali podczas tegorocznej edycji konkursu z nie lada sukcesem.

 • Barbara Hamada – bibliotekarka i regionalistka MBP w Jaśle nagrodzona
  31 stycznia 2023

  Miło nam poinformować, że Barbara Hamada – bibliotekarka i regionalistka Miejskiej Biblioteki Publicznej  w Jaśle została uhonorowana Nagrodą Miasta Jasła za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i naukowej oraz upowszechnianie i ochronę kultury.