Facebook
Aktualności - archiwum 2020
02 września 2020

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi godzin i zasad funkcjonowania poszczególnych działów i filii obowiązującymi od 7 września 2020 r. Zasady korzystania z Biblioteki są zgodne z obowiązującymi nas wytycznymi, w szczególności ministerialnymi i Biblioteki Narodowej.

02 września 2020

Procedura świadczenia usług dla użytkowników Miejskiej Biblioteki Publicznej  w Jaśle w czasie pandemii koronawirusa COVID-19.

28 sierpnia 2020

Dyskusyjny Klub Książki „Zgrozomaniacy” zaprasza młodzież na spotkanie 28 sierpnia 2020 r. (piątek) o godz. 11:00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

27 sierpnia - 30 września 2020

Informujemy, że wrześniowe kody do Legimi wydawać będziemy od 1 września 2020 roku. Zapraszamy do Wypożyczalni dla Dorosłych z aktywną kartą biblioteczną (bez blokad na koncie czytelnika). Decyduje kolejność zgłoszeń.
 

26 sierpnia 2020

Podczas sierpniowego spotkania DKK „Liberatorium” MBP w Jaśle będziemy rozmawiać o poezji i życiu Zuzanny Ginczanki, na podstawie książki Marii Stauber „Musisz tam wrócić: historia przyjaźni Lusi Gelmont i Zuzanny Ginczanki”.

26 sierpnia 2020

W ciepłe sierpniowe popołudnie w DKK „Liberatorium” MBP w Jaśle rozmawialiśmy o odczytanej na nowo poezji Zuzanny Ginczanki, na podstawie książki Marii Stauber „Musisz tam wrócić: historia przyjaźni Lusi Gelmont i Zuzanny Ginczanki”.

18 sierpnia 2020

Z radością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle dzięki udziałowi w konkursie „Biblioteka Bezglutenowa”, organizowanym przez Good Books otrzymała komplet książek oraz materiałów edukacyjnych dotyczących diety bezglutenowej, rekomendowanych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

10 sierpnia 2020

Wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia dla Rodziny z powodu śmierci Pani Felicji Jałosińskiej składają Dyrektor i Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.
 

07 sierpnia 2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle znalazła się w gronie bibliotek uczestniczących w projekcie Instytutu Pamięci Narodowej pod nazwą „Biblioteka na to czeka”, w ramach którego otrzymaliśmy bezpłatny pakiet publikacji o tematyce historycznej.

06 sierpnia 2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę „Jaślanie znani i nieznani”. Jest to trzecia część cyklu, który ma na celu przybliżenie postaci wpisanych w historię regionu.

poprzednia 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 z 13 następna

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz