Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2021

 • Juniwersytet: Skamieniałości - pamiątki z przeszłości
  02 grudnia 2021

  W sobotę 4 grudnia 2021 r. dla dzieci z Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego odbędą się zajęcia "Skamieniałości - pamiątki z przeszłości". Zajęcia dla wszystkich grup odbędą się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle (ul. Kołłątaja 1, I piętro).

 • Kluby: Wokół uniwersalnych prawd Łukasza Orbitowskiego
  02 grudnia 2021

  2 grudnia 2021 roku gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle był Łukasz Orbitowski, pisarz, publicysta, dziennikarz, nominowany do Nagrody Literackiej „Nike”, laureat Paszportu „Polityki”.

 • Kluby: Spotkanie autorskie z Łukaszem Orbitowskim
  02 grudnia 2021

  DKK „Liberatorium” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na spotkanie z Łukaszem Orbitowskim, pisarzem, publicystą, dziennikarzem, autorem opowiadań i powieści, m.in. „Święty Wrocław”, „Inna dusza”, „Exodus”, „Kult”.

   

 • Zapraszamy po grudniowe kody dostępu do serwisu LEGIMI
  30 listopada 2021

  Informujemy, że grudniowe bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi wydawane będą od  1 grudnia 2021 roku (środa).

 • Konferencja „Dziecko z FASD – ciąża bez alkoholu”
  29 listopada 2021

  Miasto Jasło i Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle 29 listopada 2021 r. zapraszają na konferencję „Dziecko z FASD – ciąża bez alkoholu”. Konferencja adresowana jest do przedstawicieli szkół, instytucji zajmujących się pomocą socjalną i profilaktyką uzależnień, organizacji społecznych i pomocowych oraz mieszkańców zainteresowanych tym tematem.

 • Zobaczyć dziecko i jego potrzeby – konferencja na temat FASD
  29 listopada 2021

  29 listopada 2021 r. Miasto Jasło i Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zorganizowały konferencję „Dziecko z FASD – ciąża bez alkoholu”. Wydarzenie było okazją do przybliżenia tematyki FASD - Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych, czyli zjawiska dotyczącego wielu osób, a jednocześnie mało obecnego w dyskusji społecznej.

 • Kluby: Sztuka – to droga niełatwa i wymagająca
  25 listopada 2021

  25 listopada 2021 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyło się spotkanie DKK „Liberatorium”, w trakcie którego rozmawialiśmy o książce Małgorzaty Czyńskiej „Nie opuszczam rąk. Rozmowa z Leonem Tarasewiczem”.

 • Kluby: Listopadowa zaduma „Michalin”
  24 listopada 2021

  Poetki z Klubu Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej „Michalina” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle czytały wiersze, powiedzenia i przysłowia związane z listopadem.

 • Projekty: KULT-ura DIALOGU - warsztaty komunikacji werbalnej i niewerbalnej
  22 - 23 listopada 2021

  22-23 listopada 2021 w ramach projektu „Biblioteka – (ot)WARTA PRZESTRZEŃ!” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbyły się warsztaty z Barbarą Sokołowską – doktorem nauk humanistycznych, krytykiem literackim, cenioną polonistką z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

 • Projekty: KULT-ura DIALOGU - warsztaty komunikacji werbalnej i niewerbalnej
  22 - 23 listopada 2021

  W dniach 22-23 listopada 2021 w ramach projektu „Biblioteka – (ot)WARTA PRZESTRZEŃ!” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbędą się warsztaty z dr Barbarą Sokołowską.