Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2021

 • Akcje: Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek
  05 listopada 2021

   „Jeżeli chcesz aby twoje dzieci były inteligentne, czytaj im bajki. Jeżeli chcesz, aby były bardziej inteligentne, czytaj im więcej bajek".

                                                                    (Albert Einstein)

   

 • Wystawy: 15 lat spotkań z literaturą – wystawa jubileuszowa w jasielskiej Bibliotece
  05 listopada - 31 grudnia 2021

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do obejrzenia wystawy „Jasielski Festiwal Literacki i Regionalny – 15 lat spotkań z literaturą”. Jubileuszowa edycja Festiwalu stała się okazją do ukazania odbiorcom działań kulturalnych, literackich i regionalnych jakie miały miejsce na przestrzeni piętnastu lat jego trwania. Przypadający w 2020 roku rocznicowy Festiwal ze względu na pandemię COVID-19 mógł być zrealizowany dopiero w tym roku.  

 • Kluby: Śledztwo z Nancy Parker
  04 listopada 2021

  4 listopada 2021 r. członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki „Zaczytani” na spotkaniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle rozmawiali o książce Julii Lee „Dziennik śledztwa Nancy Parker”.

 • Listopadowe kody dostępu do serwisu LEGIMI zostały już WYDANE
  03 listopada 2021

  Informujemy, że wszystkie listopadowe kody dostępu do serwisu LEGIMI zostały już wydane. Zapraszamy po nowe kody, które będą wydawane w grudniu.

   

 • Akcje: Urodziny Kubusia Puchatka
  28 października 2021

  Co roku 14 października obchodzimy urodziny Kubusia Puchatka i innych książkowych misiów. Z tej okazji Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 10 i Przedszkola Miejskiego nr 2 w Jaśle.

 • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
  28 października 2021

  Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle  uzyskała środki na zakup nowości wydawniczych.

 • Projekty: Zaiste bystry ten nasz Ojczysty! – podsumowanie projektu
  28 października 2021

  Akcja poetycka, spotkania autorskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych, międzypokoleniowe zabawy z językiem polskim, gra biblioteczna oraz warsztaty językowe to wydarzenia, które odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle w ramach projektu „Ojczysty – taki bystry!”.

   

 • 30 października 2021 Biblioteka - NIECZYNNA
  27 października 2021

  W dniu 30 października 2021 /sobota/ Miejska Biblioteka Publiczna w JaślE /Biblioteka Główna/ Filia nr 2 i Filia nr 3/ - NIECZYNNA

 • Zapraszamy po listopadowe kody dostępu do serwisu LEGIMI
  26 października 2021

  Informujemy, że listopadowe bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi wydawane będą od  29 października 2021 roku (piątek).

 • Juniwersytet: Wizyta w Stacji Uzdatniania Wody
  23 października 2021

  9 i 23 października 2021 studenci Juniwersytetu, w ramach pierwszych zajęć pojechali z wizytą do Stacji Uzdatniania Wody Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Jaśle.