Książki wracają na swoje miejsca! Przeprowadzka jasielskiej Biblioteki

,
Książki wracają na swoje miejsca! Przeprowadzka jasielskiej Biblioteki

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwają prace związane z otwarciem Biblioteki w siedzibie przy ul. Kołłątaja 1. Przed nami ostatnie prace, mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się z czytelnikami!

Za nami przeprowadzka z lokali zastępczych, część prac związanych z inwentaryzacją i selekcją prawie 80 tys. zbiorów oraz przygotowaniem magazynu zewnętrznego. Obecnie w Bibliotece trwa przystosowanie poszczególnych działów bibliotecznych do nowego rozkładu pomieszczeń – pracujemy nad rozlokowaniem zbiorów i wdrożeniem nowego systemu bibliotecznego.

Planujemy również wydarzenia i atrakcje związane z otwarciem Biblioteki. Prosimy jednak jeszcze o cierpliwość i zapraszamy do korzystania z filii Biblioteki. Przypominamy również o anulowaniu kar za przetrzymane książki, więcej szczegółów pod linkiem Anulowanie kar.

Ponowne otwarcie Biblioteki Głównej przy ul. Kołłątaja 1 planujemy na początek czerwca.