Zasmakuj w bibliotece! Ogólnopolski Tydzień Bibliotek online

piątek, 08 - piątek, 15 maja 2020
Zasmakuj w bibliotece! Ogólnopolski Tydzień Bibliotek online

Niekoniecznie eksperymentujesz w kuchni, ale wyczuwasz smak słowa i cenisz sobie jego oryginalność a zarazem różnorodność i emocjonalność. Czytanie książek łączy różne barwy i smaki słowa, a biblioteka je gromadzi dla Ciebie, byś mógł się nim delektować do woli! 8-15 maja Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek online. Bądź z nami na wspólnym spotkaniu z literaturą i dobrą zabawą!

W programie:

8 maja, Zasmakuj w czytaniu – otwieramy Bibliotekę (szczegóły: https://strona.mbp.jaslo.pl/pl/a/Otwarcie-MBP-w-Jasle-informacje-dla-czytelnikow)

11 maja, 14.00 Aromat słowa – czytamy fragment „Pana Tadeusza” A. Mickiewicza

12 maja, 14.00 Apetyczny targ – tworzymy z Jolą Richter-Magnuszewską

13 maja, 14.00 Smak legendarnej opowieści – słuchamy Ani Brody

14 maja, 14.00 Przedsmak poezji węgierskiej – czyta Péter Erőss

15 maja, 14.00 Smaki Polski przydrożnej – opowiada Piotr Marecki

Zasmakuj w czytaniu! Zasmakuj w bibliotece! Bądź z nami online! Do zobaczenia 11-15.05. o 14.00 na fanpage’u Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle na Facebooku oraz kanale MBP w Jaśle w serwisie YouTube. Na najaktywniejszych smakoszy słowa czekają książkowe nagrody.