Facebook
A A A

Aktualności - archiwum 2014

13 maja 2014

13 maja w Klubie Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle było pełno gwaru, śpiewu, instrumentów muzycznych i… wróżek. Wszystko za sprawą szczególnych gości - Ani Brody i Iwony Sojki, które poprowadziły dla klubowiczów niezwykłe warsztaty literacko-muzyczne.

09 maja 2014

Najwyższa wieża pod słońcem, zebra bez pasków, Mistrzowie Opowiadaczy w Story Cubes, tropienie skarbu w zakamarkach biblioteki i wspólne czytanie. 9 maja b.r. pierwszy Rodzinny wieczór w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle zgromadził na wspólnej zabawie rodziców, dziadków, dzieci i młodzież.

08 maja 2014

Głośne czytanie, radość międzypokoleniowych spotkań, odkrywanie bajek starszych pokoleń i dużo frajdy – za nami XI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek „Czytanie łączy pokolenia” w Filii nr 1 Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. Na dużych i młodszych, którzy odwiedzili w dniach 9-14 maja sobniowską filię czekało sporo atrakcji!

08 maja 2014

8 maja 2014 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle pracownicy  bibliotek publicznych powiatu jasielskiego obchodzili swoje święto. Powiatowy Dzień Bibliotekarza, zainaugurował XI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, odbywający się pod hasłem „Czytanie łączy pokolenia”.

30 kwietnia 2014
O tym, że czytanie to dobre wiedzy zdobywanie przekonały się grupy 5 i 6 letnich dzieci biorących udział w akcji Zostań czytelnikiem! Odkryj Krainę Biblioteki i Książki w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. Najmłodsi poprzez serię spotkań z książką i o książce rozpoczęli swoją przygodę z czytaniem i wiedzy zdobywaniem.
29 kwietnia 2014

29 kwietnia 2014 w DKK „Liberatorium” rozmawialiśmy o biografii Władysława Broniewskiego autorstwa Mariusza Urbanka.

28 kwietnia 2014

28 kwietnia 2014 r. w Przedszkolu w ZSM nr 5 w Jaśle, odbył się finał akcji „Zostań czytelnikiem! Odkryj Krainę Biblioteki i Książki”. Było to już trzecie spotkanie z biblioteką i książką zakończone uroczystym pasowaniem na czytelnika Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

23 kwietnia 2014
23 kwietnia Dyskusyjny Klub Książki Kopernikus w Filii nr 2 Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle zaprosił Klubowiczki do rozmowy o książce Bogusława Kaczyńskiego „Jak samotny szeryf”.
21 kwietnia 2014

Od października 2012 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jaśle, uczniowie placówki mogą posłuchać głośnego czytania i wziąć udział w warsztatach literacko-artystycznych prowadzonych przez bibliotekarzy z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

15 kwietnia 2014

Jak nazywamy osobę, która pisze książki? Czy książka-zabawka to bardziej książka, czy może zabawka? Kto ma książek bez liku, dba o nie i czytelników? Na te pytania odpowiedziały dzieci z jasielskich przedszkoli uczestniczące w finałach akcji Zostań czytelnikiem! Odkryj Krainę Biblioteki i Książki w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

poprzednia 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 z 22 następna

Info
Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz