Facebook
A A A

Aktualności - archiwum 2015

27 lipca 2015

Co to jest savoir-vivre? Kto pierwszy się kłania? Czy dziękuje coś kosztuje? Co wypada a czego nie wypada robić? Na te i inne pytania dzieci znalazły odpowiedź, biorąc udział w wakacyjnych zajęciach BIBLIOletnisko - Bon ton  organizowanych w Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

22 lipca 2015

Głośne czytanie, dobra zabawa, aktywny wypoczynek i niekończąca się fantazja najmłodszych!  To wszystko sprawia, że  Biblioteczna Wysepka Wyobraźni tętni życiem! Od  lipca wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną w Jaśle bawimy się, tworzymy, dowiadujemy i odkrywamy to, co nieznane i zaczarowane.

17 lipca 2015

Czy można nauczyć się kodować w Bibliotece? Zdecydowanie tak! Za nami II edycja programu Mistrzowie Kodowania. 17 lipca br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle na uroczystym podsumowaniu wakacyjnej edycji spotkały się dzieci uczestniczące w zajęciach oraz ich rodzice, rodzeństwo i dziadkowie. 

08 lipca 2015

Co jest potrzebne do tworzenia gry? Na czym polegają instrukcje warunkowe? Jak wykorzystać kolory do sterowania bohaterami? Odpowiedź na te pytania znają już uczestnicy II edycji programu Mistrzowie Kodowania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

07 lipca 2015

W związku z dużym zainteresowaniem zajęciami BIBLIOletnisko organizowanymi przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle, informujemy, że z powodu ograniczeń lokalowych, w trosce o jakość prowadzonych zajęć oraz komfort i bezpieczeństwo uczestników, od 13 lipca zostaje wprowadzona rezerwacja miejsc na poszczególne spotkania.

07 lipca 2015

Punktualnie o godz. 12.00 w upalne lipcowe południe, odbyło się spotkanie Klubu Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej  „Michalina”.

01 lipca 2015

Chciałbyś przenieść się do krainy pełnej skrzatów i kwiatowych wróżek? Poznać mieszkańców morskich głębin oraz przekonać się jak arcyważne jest rymowanie i fantazjowanie.  Nic prostszego! Od 1 lipca Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do udziału w cyklu zajęć wakacyjnych – BIBLIOletnisko, na który zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat.

30 czerwca - 01 lipca 2015

Mistrzowie nie odpoczywają nawet w wakacje! W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle rozpoczęły się wakacyjne spotkania w ramach II edycji programu Mistrzowie Kodowania. Tym razem programistyczne zagadki dzielnie rozwiązuje szóstka dzieci – Marysia, Zosia, Paweł, Damian, Patrycja i Kuba.

22 czerwca 2015

22 czerwca  2015r. w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie w ramach Fan Book Sobniów Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Na spotkaniu dyskutowano o książce Dariusza Rekosza  „Skarb królów”.

19 czerwca 2015

19-20 czerwca b.r.  na zaproszenie Diecezjalnego Centrum Pielgrzymkowego im. Jana Pawła II  w Starym Sączu członkinie Klubu Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej „Michalina”, brały udział w obchodach 16. rocznicy pobytu Papieża Jana Pawła II  w tym mieście.
 

poprzednia 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 z 22 następna

Info
Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz