Facebook
A A A

Aktualności - archiwum 2017

30 czerwca - 31 sierpnia 2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do obejrzenia wystawy „Wolontariusz zadomowiony”, która powstała z okazji pięciolecia funkcjonowania wolontariatu w naszej instytucji.

29 czerwca 2017

29 czerwca 2017 r gościem Dyskusyjnego Klubu Książki „Liberatorium” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle była Krystyna Czerni, autorka wielu publikacji o Jerzym Nowosielskim, znana szczególnie z biografii słynnego malarza „Nietoperz w Świątyni”.

29 czerwca 2017

Jakie cechy wyróżniają dobrego wolontariusza? Czy bycie wolontariuszem to trudne zadanie? Co nam daje wolontariat? Czy czerpiemy z niego jakieś korzyści dla siebie? Na te pytania szukali odpowiedzi uczestnicy warsztatów „Ja wolontariusz”, zorganizowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle w ramach projektu „Wolontariusz zadomowiony”.

29 czerwca 2017

Co interesuje współczesną młodzież? Czy polscy autorzy trafiają do młodego pokolenia? Kto jest fanem fanfików? 29 czerwca 2017 r. podczas spotkania Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki „Zaczytani” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle dyskutowaliśmy o książce Natalii Osińskiej Fanfik.

20 czerwca 2017

20 czerwca br. pracownicy bibliotek publicznych powiatu jasielskiego uczestniczyli w szkoleniu Działania w bibliotece a obowiązujące prawo.

19 czerwca 2017

19 czerwca 2017 r. w Dyskusyjnym Klubie Książki „Liberatorium” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle rozmawialiśmy o książce Herbjorg Wassmo „Księga Diny”.

17 czerwca 2017

Jak odkrywać swoje mocne strony? W czym jestem dobry, a co chciałbym jeszcze rozwijać? Czy to, co dla mnie wydaje się być wadą, dla kogoś innego może być zaletą? Z tymi niełatwymi, ale rozwijającymi pytaniami zmierzyli się wolontariusze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle podczas warsztatów rozwoju osobistego „Rośnij w zgodzie ze sobą”.

15 czerwca 2017

13 czerwca 2017 r. ostatnie przed wakacjami spotkanie Dyskusyjnego Klub Książki „Koperniku” Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle poświęciliśmy na dyskusję o książce Małgorzaty Wardy „Miasto z lodu”.

14 czerwca 2017

Spotkania autorskie z Ciotką Klotką, czyli Ewą Chotomską oraz Moniką Kocik-Furtek, udział w oryginalnym spektaklu pt. TUWIM Julek PARA buch FRAZY w ruch w wykonaniu Wędrownego Teatru Lalek „Małe Mi”, Maraton rodzinnego czytania, odwiedziny dzieci i głośne czytanie w Komendzie Powiatowej Policji oraz Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, imprezy czytelnicze, kreatywne gry i  zabawy inspirowane literaturą dziecięcą – to tylko niektóre z wydarzeń, jakie przygotowała dla najmłodszych Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle włączając się w obchody XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

13 czerwca 2017
Kto uczył się w Akademii Pana Kleksa? Dokąd prowadzą furtki w murze otaczającym Akademię? Jak długo przygotowują się strażacy do wyjazdu na akcję? Na te pytania znają już odpowiedzi uczestnicy wydarzeń zorganizowanych przez Filię nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle w ramach XVI OTCD.

poprzednia 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 z 20 następna

Info
Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz