Facebook ikonka prawy margines

Projekty: Bibliotekarz (ot)WARTY! - projekt szkoleniowy w MBP w Jaśle

piątek, 07 maja 2021
Projekty: Bibliotekarz (ot)WARTY! - projekt szkoleniowy w MBP w Jaśle

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle w ramach programu „Partnerstwo dla książki” uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na realizację szkoleń i warsztatów dla bibliotekarzy z powiatu jasielskiego.

"Bibliotekarz (ot)WARTY!" to  projekt zakładający udział w: szkoleniach, warsztatach, akcji i wyjazdach studyjnych czynnych zawodowo bibliotekarzy z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego. Dzięki projektowi bibliotekarze otworzą się na nowe formy działań proczytelniczych, nabędą nowe umiejętności oraz poznają dobre praktyki i aktywności skupione wokół książki i biblioteki oraz animacji kultury i życia społecznego skierowane ku odbiorcom. Domeną projektu jest także możliwość poznania oraz wzajemnej integracji środowiska bibliotekarskiego województwa podkarpackiego i małopolskiego. Chcemy stworzyć bibliotekarzom szansę do rozwoju, nabycia nowych umiejętności i możliwości przeobrażeń, które wykorzystają w pracy z czytelnikiem.

Współorganizator projektu: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle, Biblioteka Biecz,  Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach

Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Trendy Radio, TVP3 Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Telewizja Jasło.

 

 

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”

Zobacz także: