Facebook
A A A

Aktualności - archiwum 2015

16 czerwca 2015

16 czerwca 2015 r. w Klubie Powiększania Wyobraźni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle rozmawialiśmy o „Idzie”.

15 - 16 czerwca 2015

Jak przekazywać informacje o ofercie biblioteki? Jak nowe technologie mogą pomóc w przygotowywaniu materiałów promocyjnych? Między innymi na te pytania odpowiedzieli pracownicy z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego, uczestniczący 15 i 16 czerwca br. w warsztatach w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

14 czerwca 2015

16 czerwca odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki "Kopernikus" Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej. Tym razem klubowicze rozmawiali o książce Arona Ralstona pt. „127 godzin”.

12 czerwca 2015
Podróż na Księżyc, pełna emocji misja badawcza, a wszystko w obiektywie kamery filmowej – dzieci z Klubu Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle były uczestnikami niezwykłej przygody. 12 czerwca wzięły udział w pilotażowych warsztatach ogólnopolskiej akcji „Czytam sobie w bibliotece”. Zajęcia zostały nagrane i będą wykorzystane w filmie instruktażowym dla uczestników akcji.
09 czerwca 2015
9 czerwca 2015 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle Klub „Michalina” gościł jasielską poetkę Marię Forystek.
03 czerwca 2015

Czy można zagrać w grę na podstawie ulubionego wiersza? Co odkrywamy dzięki czytaniu? Jak samemu wybrać zakończenie książki? 3 czerwca br., podczas spotkania „Czytamy na iPadzie”, możliwości interaktywnych książek poznali mali czytelnicy z Klubu Sieciaka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

02 czerwca 2015

Czy potraficie wyobrazić sobie dźwięki i przywołać obrazy pędzącej lokomotywy z wiersza J. Tuwima? Bez trudu udało się to uczestnikom XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. 2 czerwca br. najmłodsi i ich rodzice spotkali się z Izabellą Klebańską, autorką książek, piosenek i programów telewizyjnych dla dzieci.

01 czerwca 2015

Jak można dobrze bawić się i ciekawie spędzić czas w bibliotece przekonali się 1 czerwca br. mali i duzi uczestnicy pikniku „Książkowy kalejdoskop” zorganizowanego przez Filię nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. Spotkanie odbywało się w ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

01 - 05 czerwca 2015

Jak nazywał się kotek Tralalińskiego? Co niósł Grześ przez wieś? Kto leciał w aeroplanie? Co odkrywamy dzięki czytaniu? Za nami XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

31 maja - 06 czerwca 2015

Muzyczne czytanie z Izabellą Klebańską, służby mundurowe w akcji czytania dzieciom, książkowe zabawy na jasielskich osiedlach – już po raz 14 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wraz z licznymi sprzymierzeńcami obchodziła Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom.

poprzednia 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 z 22 następna

Info
Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz