Facebook
A A A

Aktualności - archiwum 2018

22 listopada - 31 grudnia 2018
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę „Tropem Małego Księcia”, będącą finalnym etapem realizacji warsztatów literacko-fotograficznych dla seniorów oraz ukazującą przebieg i rezultaty pracy warsztatowej, jakimi były poszukiwania literackich odniesień "Małego Księcia" A. de Saint-Exupéry'ego i sytuowanie ich w codziennych realiach Jasła.
22 listopada 2018

22 listopada 2018 r. Dyskusyjny Klub Książki „Kopernikus” Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, wspólnie z Klubem Seniora przy Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, gościł Barbarę Kosmowską.

20 listopada 2018

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle 20 listopada 2018 r. odbyło się spotkanie Klubu Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej „Michalina”.

19 listopada 2018
15 listopada br. bibliotekarze z bibliotek publicznych powiatu jasielskiego wzięli udział w wizycie studyjnej w Gminnej Bibliotece Publicznej w Boguchwale oraz wysłuchali wykładu w Bibliotece Uniwersytetu Rzeszowskiego w ramach projektu „Biblio-potrzebni!” realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle.
17 listopada 2018

17 listopada 2018 r. mali jaślanie na zajęciach Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego udali się w podróż w czasie, aby poznać życie wikingów.

14 listopada 2018

14 listopada 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle mieliśmy okazję po raz kolejny gościć jasielskiego pasjonata podróży – Tomasza Dobrowolskiego, który kontynuując cykl opowieści o Paryżu, tym razem zabrał nas do dawnej posiadłości królów Francji – Wersalu. Spacerując po pełnych przepychu komnatach pałacowych oraz bajkowych ogrodach  uczestnicy spotkania, mieli możliwość poznać nie tylko  historię pałacu, ale także losy mieszkańców Wersalu.

13 listopada 2018

13 listopada 2018 r. w DKK „Liberatorium” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle rozmawialiśmy o książce Carmen Domingo  "Gala – Dali".

07 listopada 2018

7 listopada 2018 r. pasjonaci języka polskiego uczestniczyli w VI dyktandzie regionalnym „Jasielszczyzna zna polszczyznę”, zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle.

06 listopada 2018

Co to znaczy patriotyzm? Czy trudno być patriotą? Czym dla nas jest patriotyzm? Takie pytania zadaliśmy uczestnikom zajęć, które odbyły się w ramach projektu „Rośniemy w Niepodległość”.

05 listopada 2018

15 listopada br. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza bibliotekarzy do udziału w wizycie studyjnej oraz wykładzie: Szukamy nowych połączeń! Bibliotekarz majordomusem Rezydencji Literackiej kontra Aktywny marketingowiec social media w swoim miejscu pracy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Boguchwale (Rezydencja Literacka) oraz "Elementy social media marketing w bibliotece" prowadzonym przez dr Bożenę Jaskowską, dyrektor Biblioteki Uniwersytetu Rzeszowskiego specjalizującej się m.in. w zakresie marketingu internetowego usług bibliotecznych oraz wykorzystania nowych technologii w bibliotekach.

poprzednia 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 z 20 następna

Info

 

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz