Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2019

 • Edukacja: Wojtek – żołnierz bez munduru
  25 listopada 2019

  25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle w dniach 21-26.11.2019 r. świętowaliśmy wraz z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 6 –  noszącego imię Pluszowego Misia.

 • Kluby: Zgrozomaniacy
  25 listopada 2019

  Dyskusyjny Klub Książki „Zgrozomaniacy” zaprasza młodzież na spotkanie 25 listopada 2019 r. (poniedziałek) o godz. 14:00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

 • Kluby: Magicznie i strasznie w Klubie Czytających Rodzin
  22 listopada 2019

  Czy wampiry i inne potwory dadzą się lubić? Jak wygląda przyjaźń z kościotrupem? Hiperpracz Brudawnik i Bałaganiara Chaotyczna – czy któryś z tych potworów mieszka w waszym domu? W piątkowy wieczór na uczestników Klubu Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, czekało wiele atrakcji skupionych wokół strachu i magii.

 • Kluby: Pogromcy Strachów - wieczór grozy w Klubie Czytających Rodzin
  22 listopada 2019

  22 listopada 2019 r. w Klubie Czytających Rodzin poczytamy historie o wiedźmach, duchach, upiorach i innych strasznych stworach.

 • Projekty: Podsumowanie cyklu quizów i zagadek w ramach projektu „Dziedzictwo Niepodległej”
  20 listopada 2019

  Nadeszła pora na podsumowanie cyklu quizów i zagadek dotyczących historii i kultury naszego regionu organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle  w ramach projektu „Dziedzictwo Niepodległej”. Zwycięzcą ostatniego listopadowego zadania została Pani Ilona Stachurska.  Gratulujemy!

 • Projekty: „Dziedzictwo Niepodległej” - podsumowanie projektu
  20 listopada 2019

  Spotkania autorskie, warsztaty literacko-artystyczne, dyktando regionalne, koncert inspirowany lokalnymi legendami i tradycjami oraz quizy i zagadki dotyczące historii i kultury to wydarzenia w których wzięli udział mieszkańcy regionu jasielskiego w ramach projektu „Dziedzictwo Niepodległej”, realizowanego od maja do listopada 2019 r. przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle. Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

 • Żelazna Dama, czyli paryskie impresje
  20 - 21 listopada 2019

  20 i 21 listopada 2019 za sprawą podróżnika Tomasza Dobrowolskiego, uczestnicy spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, dwa listopadowe wieczory spędzili wędrując ulicami Paryża, zwiedzając zabytki, te sławne i te mniej znane oraz słuchając barwnych opowieści o mieście zakochanych.

 • Paryskie impresje
  20 - 21 listopada 2019

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie  „Paryskie impresje”.

 • Kluby: Pracowitość i talent - spotkanie z Magdaleną Turek-Staniuchą
  19 listopada 2019

  W ramach Klubu Powiększania Wyobraźni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, o tym czy artysta to zawód i jaka jest jego pozycja we współczesnym świecie, rozmawialiśmy z Magdaleną Turek-Staniuchą, historykiem sztuki, malarką i ilustratorką.

 • Kluby: Spotkanie z malarką Magdaleną Turek-Staniuchą
  19 listopada 2019

  Klub Powiększania Wyobraźni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na spotkanie z Magdaleną Turek-Staniuchą, malarką i ilustratorką.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz