Facebook
A A A

Aktualności - archiwum 2007

14 września 2007
Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle jest miejscem inicjacji i animacji czytelnictwa. Realizując zadania specjalne, pełni funkcje: edukacyjne, rekreacyjne, kulturotwórcze i integracyjne.
06 września 2007
Popołudniowe hece w bibliotece
06 sierpnia 2007
6 sierpnia br. uruchomiona została komputerowa obsługa czytelników w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, która mieści się przy ulicy Kopernika 8. Jest to kolejny krok w zakresie komputeryzacji jasielskiej biblioteki, jak również następny punkt realizacji projektu "Budowa Społeczeństwa Informacyjnego w Gminie Miasto Jasło", który wdrażany jest i realizowany dzięki środkom unijnym ZPORR.
31 lipca 2007
Kolejne wakacyjne spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, odbyło się 31.07.2007 r. Spotkanie zgromadziło młodych miłośników zwierząt, a gościem była Renata Potempa – lekarz weterynarii.
21 czerwca 2007
W dniu 21 czerwca br. odbyła się promocja „Rocznika Jasielskiego” T.VI zorganizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle oraz Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego. Jasielski Dom Kultury udostępnił salę oraz nagłośnienie. W promocji uczestniczyli członkowie zespołu redakcyjnego, autorzy artykułów, zaproszeni goście oraz młodzież. Spotkanie prowadziła Małgorzata Piekarska, dyrektor MBP w Jaśle.
20 czerwca 2007
20 czerwca br. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wraz z Młodzieżowym Domem Kultury zorganizowała powiatowy przegląd kabaretów szkolnych. Impreza przeprowadzona została w ramach projektu „I śmiech czasami może być nauką - Uśmiechnięta Akademia Wartości”(realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Promocja Czytelnictwa ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego).
06 czerwca 2007
Od niedzieli (04.06.07r.) trwał VI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Jedną z największych atrakcji tegorocznej jasielskiej edycji był „BAL W VIMMERBY”. Imprezę w Parku Miejskim w Jaśle 6 czerwca 2007 roku zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, przy pomocy środków finansowych Urzędu Miasta w Jaśle. Nazwa balu nawiązuje do miejsca urodzin Astrid Lindgren, która w tym roku obchodziłaby setną rocznicę urodzin.
05 czerwca 2007
5 czerwca 2007r. ramach VI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zorganizowała przedszkolakom niecodzienne wycieczki i zajęcia. Dzieci odwiedziły Sąd Rejonowy w Jaśle, Komendę Straży Pożarnej oraz Stację Kolejową PKP, gdzie głośno czytane były wiersze poetów polskich.
05 czerwca 2007
Od 4 czerwca trwa Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, w obchody którego już po raz szósty włączyła się Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle.
04 czerwca 2007
Już po raz szósty Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle aktywnie włączyła się w organizowanie kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. 3 czerwca br. w Wolicy MBP w Jaśle wraz z Domem Dziecka, Radą Sołecka Wolicy i gminnymi bibliotekami z powiatu jasielskiego zorganizowała powiatową inaugurację VI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

poprzednia 1 2 [3] 4 z 4 następna

Info

 

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz