Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2019

 • Kluby: Zatonąć w czasie
  24 września 2019

  Dyskusyjny Klub Książki „Zaczytani” zaprasza młodzież na spotkanie 24 września 2019 r. (wtorek) o godz. 15.30 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

 • Kluby: Prowincjonalne szczęście
  19 września 2019

  Po wakacyjnej przerwie Dyskusyjny Klub Książki Kopernikus Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle przy  ul. Kopernika 8 zaprasza na dyskusję o książce Katarzyny Enerlich  –  Prowincja pełna gwiazd. Spotkanie odbędzie się 19 września o godz. 16.30.

 • Kluby: Szczęście prowincjonalne
  19 września 2019

  Po wakacyjnej przerwie Dyskusyjny Klub Książki „Kopernikus" Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle przy  ul. Kopernika 8, zaprosił na dyskusję  o książce Katarzyny Enerlich  –  „Prowincja pełna gwiazd".  Spotkanie odbyło się 19 września.

 • Kluby: Miłość ponad wszystko
  17 września 2019

  Dyskusyjny Klub Książki „Liberatorium” MBP w Jaśle zaprasza na rozmowę o książce Angeliki Kuźniak i Eweliny Karpacz-Oboładze „Krótka historia o długiej miłości”.

 • Projekty: Weź nie pytaj! Czytaj!
  17 września 2019

  17 września br. w ramach projektu ZaPODAJ KSIĄŻKĘ! realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle, na tarasie JDK o godz. 9.30  odbędzie się literacko-artystyczne wydarzenie dla dzieci w wieku 10-14 lat z udziałem gości specjalnych: Teatru MAŁE MI ze spektaklem „FINTIKLUSZKI – folkowe okruszki”.

 • Projekty: Wkręceni w czytanie!
  17 września 2019

  17 września br. w ramach projektu ZaPODAJ KSIĄŻKĘ! realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle odbyło się literacko-artystyczne wydarzenie dla dzieci w wieku 10-14 lat pn. Weź nie pytaj! Czytaj! z udziałem gości specjalnych: Teatru MAŁE MI ze spektaklem „FINTIKLUSZKI – folkowe okruszki” oraz przy wsparciu współorganizatorów: Jasielskiego Domu Kultury, Młodzieżowego Domu Kultury i Księgarni Nova.

 • Kluby: Niechaj Ci nie będzie nigdy smutno
  17 września 2019

  O sztuce epistolarnej, sensie wolności i przetrwaniu dzięki niezwykłej miłości rozmawialiśmy w oparciu o książkę Angeliki Kuźniak i Eweliny Karpacz-Oboładze „Krótka historia o długiej miłości”.

 • Kluby: Zakropkowana biblioteka
  13 września 2019

  Każdy z nas ma talent. Jedni wiedzą o nim od najmłodszych lat, inni odkrywają go przez całe życie, a pozostali odnajdują go przez przypadek. Jak go odkryć i gdzie szukać, aby móc w pełni wykorzystać i zrealizować swoje marzenia?

 • Projekty: Projekty: Miłośnik kultury i sztuki ludowej – kolekcjoner
  12 - 30 września 2019

  Przyszła pora aby podsumować sierpniowe zadanie z cyklu internetowych quizów i zagadek dotyczących historii i kultury naszego regionu, organizowanych w ramach projektu „Dziedzictwo Niepodległej”. Zwycięzcą tego etapu została Pani Małgorzata Dziadosz. Gratulujemy! Przed nami kolejna odsłona naszego cyklu.

 • Projekty: „Mała książka – wielki człowiek” od września w MBP w Jaśle
  10 września 2019

  Od września 2019 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle włącza się w kampanię społeczną „Mała książka – wielki człowiek”, by przypomnieć o korzyściach płynących ze wspólnego rodzinnego czytania.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz