Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2019

 • Kluby: Jaremianka - artystka na nowo odkryta
  10 grudnia 2019

  Niebywale piękna, zdolna, wytyczająca nowe trendy w sztuce. Jaka naprawdę była Maria Jarema dowiemy się z książki Agnieszki Daukszy „Jaremianka. Gdzie jest Maria?” na spotkaniu DKK „Liberatorium” MBP w Jaśle.

 • Kluby: Jasielskie ślady Jaremianki
  10 grudnia 2019

  Agnieszka Dauksza podążając śladami Marii Jaremy stworzyła niezwykłą i rzetelną biografię kobiety niesztampowej, bezkompromisowej, której prace wyznaczyły nowe kierunki w sztuce.

 • Juniwersytet: Miasto jak z marzeń
  07 grudnia 2019

  7 grudnia 2019 r. studenci Juniwersytetu uczestniczyli w warsztatach artystyczno-architektonicznych „Moje wymarzone miasto”.

 • Akcje: Mała książka - wielki człowiek nadal trwa
  05 grudnia 2019

  Od września 2019 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle bierze udział w kampanii społecznej „Mała książka – wielki człowiek”, by przypomnieć o korzyściach płynących ze wspólnego rodzinnego czytania.

 • Akcje: Słodki warsztat Świętego Mikołaja
  05 - 06 grudnia 2019

  Skąd Święty Mikołaj ma tak dużo słodyczy? Czy ma zaprzyjaźnione piekarnie lub cukiernie? Kto pomaga mu pakować prezenty i jak to się dzieje, że mieści się w każdym kominie?

 • Akcje: Święty Mikołaj i dobra zabawa
  05 grudnia 2019

  Każdy człowiek na świecie wie, kim jest Święty Mikołaj i komu przynosi najwięcej prezentów. Dzieci z niecierpliwością czekają na grudzień, bo każde z nich chce spotkać długo wyczekiwanego Świętego Mikołaja i dowiedzieć się, czy w tym roku zasłużyły na prezent. Oczywiście – i tym razem Mikołaj nie zawiódł!

 • Akcje: Bezpieczeństwo seniora - spotkanie w Bibliotece
  03 grudnia 2019

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie z podkom. Piotrem Wojtunikiem, oficerem prasowym Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle.

 • Kluby: Mikołajki „Michalin”
  03 grudnia 2019

  Na przyjście Świętego Mikołaja czekają wszyscy - duzi i mali, młodzi i starzy. A jak przygotowują się na ten dzień ”Michaliny” dowiemy się na spotkaniu Klubu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

 • ZaPODAJ KSIĄŻKĘ! Podsumowanie projektu
  03 grudnia 2019
  O tym, że m.in. czytanie, wymienianie się książkami i promowanie literatury wśród swojej grupy rówieśniczej to dobra zabawa przekonali się uczestnicy działań realizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle od maja do listopada 2019 r. w ramach projektu ZaPODAJ KSIĄŻKĘ!
 • Kluby: Mikołajkowe niespodzianki „Michalin”
  03 grudnia 2019

  „Michaliny” jak co roku czekają na  przyjście Świętego Mikołaja. A jakie prezenty przygotowały i o jakich marzą, zdradziły na spotkaniu Klubu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle 3 grudnia 2019.