Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2020

 • Korzystaj z czytelni internetowej IBUK Libra bez wychodzenia z domu
  16 - 09 marca 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wspólnie z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie oraz bibliotekami publicznymi województwa podkarpackiego wykupiła na kolejny rok dostęp do wybranych publikacji elektronicznych w czytelni on-line IBUK LIBRA. Teraz bezpłatny dostęp do serwisu możesz uzyskać bez wychodzenia z domu.

 • Trendy, style, inspiracje
  10 marca 2020

  O tym jak się bawić modą, jak się ubierać, żeby zatuszować mankamenty sylwetki, a co najważniejsze – jak akceptować siebie poprzez stylizację i dobór stroju do własnego typu figury –  opowiedziała Magdalena Sajdak ze Studia Make-up & Stylist.

 • Moda, styl, piękno – spotkanie z Magdaleną Sajdak
  10 marca 2020

  Co znaczy dzisiaj wyczucie stylu i co należy zrobić, aby wykreować swój własny wizerunek, dowiemy się na spotkaniu z Magdaleną Sajdak, stylistką wizerunku i wizażystką ze Studia Make-up & Stylist.

 • Kluby: Moja ulubiona książka
  07 marca 2020

  Na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki “CzytaMY” Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki  Publicznej w Jaśle w dniu 7 marca 2020 r. rozmawialiśmy o ulubionych książkach. O książkach, do których często wracamy. Pamiętamy o nich długo i z pełnym przekonaniem polecamy je innym.

 • Kluby: Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży „CzytaMY”
  07 marca 2020

  W Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle powstał Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży "CzytaMY”. Jeżeli chcesz dołączyć do nas, zapraszamy serdecznie na następne spotkanie, które odbędzie się 7 marca (sobota) o godz. 13.30, ul. Szopena 22.

 • Dla bibliotekarzy: Nasza Mała Ojczyzna
  04 marca 2020

  4 marca 2020 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Jaśle zorganizowały seminarium dla bibliotekarzy bibliotek publicznych, pedagogicznych i szkolnych pt. „Nasza Mała Ojczyzna – nowoczesna edukacja regionalna w bibliotece”.

 • Seminarium Nasza Mała Ojczyzna – nowoczesna edukacja regionalna w bibliotece
  04 marca 2020

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Jaśle zapraszają bibliotekarzy bibliotek publicznych, pedagogicznych i szkolnych na seminarium Nasza Mała Ojczyzna – nowoczesna edukacja regionalna w bibliotece, które odbędzie się 4 marca 2020 r. (środa) , godz. 11.00 – 14.00.

 • Juniwersytet: Odwiedziny w Obserwatorium Astronomicznym
  29 lutego 2020

  29 lutego 2020 r. studenci Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego uczestniczyli w pokazach fizycznych i astronomicznych, które odbyły się w Obserwatorium Astronomicznym I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Warsztaty poprowadzili: Ryszard Prajsnar, Agata Rabsztyn i Wacław Moskal.

 • Kluby: Lalka
  27 lutego 2020

  27 lutego 2020 r. Dyskusyjny Klub Książki „Kopernikus” Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprosił  na dyskusję o książce Eleny Ferante „Córka”.

 • Kluby: Córka
  27 lutego 2020

  Dyskusyjny Klub Książki „Kopernikus”  Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na dyskusję o książce Eleny Ferante „Córka”. Spotkanie odbędzie się 27 lutego 2020 r. (czwartek) o godz. 16.30, ul. Kopernika 8.