Facebook ikonka prawy margines

Aktualności - archiwum 2016

 • Książki: Księżniczka po przejściach. Nie tylko o Gwiezdnych Wojnach
  18 grudnia 2015

  W dniu polskiej premiery „Przebudzenia mocy”, najnowszego epizodu kultowej sagi „Gwiezdne wojny”, na czytelników MBP w Jaśle czeka niezwykła książka – filmowa księżniczka Leia, Carrie Fisher zaprasza do swojego świata w autobiografii „Księżniczka po przejściach."

 • Konkursy: Pisz, twórz i publikuj w „Lirycznym Jaśle”!
  31 stycznia 2016
  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle zapraszają na XXI Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło”. Zamiast przechowywać swoją twórczość na dysku komputerowym lub w głębinach szuflady, wyślij swoje utwory do nas i wygraj!
 • Akcje: Wakacje dobrze zaprogramowane 2016

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza małych jaślan w wieku 5-13 lat na cykl bezpłatnych zajęć Wakacje dobrze zaprogramowane. Zajęcia będą się odbywać od 4 lipca do 12 sierpnia br.

 • Książki wracają na swoje miejsca! Przeprowadzka jasielskiej Biblioteki

  W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwają prace związane z otwarciem Biblioteki w siedzibie przy ul. Kołłątaja 1. Przed nami ostatnie prace, mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się z czytelnikami!

 • Akcje: Młodzieżowe wakacje z Biblioteką!

  Masz 13-19 lat? Chcesz aktywnie spędzić wolny czas i poznać  nowych ludzi? Weź udział w „Młodzieżowych wakacjach ze Strefą M2” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle! Startujemy w czwartek 9 czerwca, Strefa Innowacji MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.

 • Ucz się od mistrzów i rozwijaj swoje umiejętności!

  Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza pełnoletnie osoby piszące i zainteresowane twórczością literacką, pragnące rozwijać tę umiejętność na warsztaty pisarskie, które odbędą się w dniach 17-21 października 2016 r. w WiMBP w Rzeszowie.

 • Akcje: Inspiracji nigdy dość! XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek
  O tym, że w bibliotece jest inspirująco bez wątpienia wiedzą pasjonaci książki i czytania. Pora byś i Ty mógł poszerzyć swoje horyzonty, zainspirować się, a my zaczerpnąć pomysły do naszych wspólnych działań dzięki Twojej inwencji! Niech pomaga nam w tym tegoroczne hasło XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek – Biblioteka inspiruje.
 • Od 1 czerwca zapraszamy do Biblioteki!

  Miło nam poinformować, że od najbliższej środy 1 czerwca zapraszamy mieszkańców miasta i powiatu do Biblioteki Głównej MBP w Jaśle przy ul. Kołłątaja 1.

 • Akcje: Juniorzy kodują w Bibliotece!

  Czy tworzenie gier, multimedialnych opowieści czy quizów jest trudne? Nie, jest dziecinne proste! W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle rusza cykl zajęć „Juniorzy kodują w Bibliotece” dla dzieci w wieku 5-8 lat. Pierwsze spotkanie odbędzie się 14 marca br. o godz. 16.00 w Czytelni Głównej, ul. Kościuszki 47.

 • Druk 3D, aplikacje i kodowanie! Innowacyjny rok w jasielskiej Bibliotece

  Interaktywne warsztaty z robotami, możliwość skorzystania z nowoczesnych aplikacji, zajęcia z programowania! Między innymi takie atrakcje czekały w 2015 r. na czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz