Dyskusyjny Klub Książki Filii nr 2 "Kopernikus"

Dyskusyjny Klub Książki Filii nr 2 Kopernikus

Dyskusyjny Klub Książki Filii nr 2 "Kopernikus" Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle uczestniczy w projekcie Dyskusyjne Kluby Książki Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej  w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach.” Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki oraz Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu i przyjaźń z książką oraz promowanie mody na czytanie. Każde spotkanie to inna książka, inne doświadczenia, okazja do rozmowy o wspólnie przeczytanych książkach, a przede wszystkim możliwość czerpania przyjemności z dyskutowania o literaturze.

DKK Filii nr 2 MBP w Jaśle skupia dorosłych miłośników literatury. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle przy ul. Kopernika 8.

Informacji na temat Dyskusyjnego Klubu Książki w Fili nr 2 udziela:

filia2@mbp.jaslo.pl

Relacje ze spotkań 2020: